Хімічний джерело світла SMS Lightstick 6 inch, час світіння: 12 годин, колір: зелений - Арт. LIGHTSTICK-Зеленый
Технічні характеристики хімічний джерело світла:
| Матеріал корпусу | поліетилен |
| Загальна довжина виробу | 153 мм |
| Діаметр (середній) | 15 мм |
| Найбільший діаметр | 18 мм |
| Час світіння | 12 годин |
| Колір | зелений |
| Вага | 24 гр. |
| Виробник | LIGHTSTICK |
Відгуків не знайдено
