Хімічне джерело світла Lumitek, час світіння: 6-8 годин, колір: синій - Арт. к-4
Технічні характеристики ХІС:
| Матеріал корпусу | полиэтилен |
| Загальна довжина виробу | 153 мм |
| Діаметр (середній) | 15 мм |
| Найбільший діаметр | 18 мм |
| Час світіння | 6-8 годин |
| Колір | синій |
| Вага | 22 гр. |
| Виробник | Lumitek |
Відео:
Відгуків не знайдено
